The anime`s place

Buna! Bine ati venit pe forumul nostru. Bucurati-va de animeuri.

Acesta este un forum despre anime. Toti fanii pot sa isi spuna parerea, sa creeze povesti si sa se distreze.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Neatsa

In jos 
AutorMesaj
ChokoXD
Grafician
Grafician

Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 18
Localizare : ALINA in Wonderland

MesajSubiect: Neatsa   Sam Ian 05, 2013 1:12 pm

Scuzati ca incep cu Emoticu asta dami place:))
Deci eu sunt ALINA!!! Peste vro 5 zile fac 13 ani deci... mrg:))
Ce sa va zic eu despre mine?
Pai am cam toti prietenii dezvirginati..[=)) complexata de chestia asta]
Am un urs pe nume DoDo:X
Am paru albastru...
Iubesc chestiile cu sange si pop cornu cu caramel:))
Vreau inapoi in Ploiesti:X
Ma voi face traficanta de ursuleti:))
Si vreau un pui de urs real:X
[Da, da iubesc ursii:))]
<--- Ce dragutsa:X
<-- asa arat eu beata:))
<- ca mn:))[glm:>:>]
<-- Be' c' mine:>:>
<- popa prostuu:))=))
asa dati Poop:* si intrebati ce vreti sa stiti de mn:))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aimi.
Critici
Critici

Data de inscriere : 03/01/2013
Localizare : In my world.

MesajSubiect: Re: Neatsa   Sam Ian 05, 2013 1:55 pm

Salut!
Pentru inceput , bine ai venit pe forum!
Nu vreau sa-ti atrag atentia de cum ai pasit aici, insa nu folosi limbaj de mess, iar aici ma refer la "ts"-urile acelea.
Citeste regulamentul, respecta-l si distreaza-te!
Intrebari:
-Culoarea preferata?
-Cartea?
-Melodia?
-Artistul?
-Vei deschide un fic?
Cam atat.
Ja ne!

P.S.: As fi apreciat daca te descriai mai mult pe tine, nu emoticoanele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Frumusetea nu poate fi imaginata. Abia atunci cand o vezi poti exclama, linistit, "wow".
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://yourcreativity1.blogspot.ro/
ChokoXD
Grafician
Grafician

Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 18
Localizare : ALINA in Wonderland

MesajSubiect: Re: Neatsa   Sam Ian 05, 2013 3:01 pm

Hey Aimii:X:X:X
Culoarea mea preferata e ... ROGVAIV:)[ ]
Melodia mea preferata e Il senso dell'odio- Salmo:X
Artistu e de fapt o "trupa" Machete Empire
Nu cred ca deschid ficuri, nu ma tin de ele... dar mini ficuri poate:)

Eu am descris emoticoanele care m-au descris pe mineee:X:))

Edit Aimi.: Nu exista mini ficuri. Cred ca te referi la One Shot-uri, care nu sunt foarte mari.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Miss Hell
Grafician
Grafician

Localizare : Pe strada

MesajSubiect: Re: Neatsa   Sam Ian 05, 2013 11:44 pm

O multime de emoticoane. Bun, macar sun sigura ca iti plac, insa foloseste mai putine, te rog.
Acum dupa toate formalitatile astea si bla bla bla:
~Ai parul albastru? Vorbesti serios?! Imi imprumuti si mie vopseaua?
~Ai colegi... draguti si in special fara frica de parinti ( cat as vrea si eu ).
~Deci, tu esti pe gustul meu la chestii cu sange si caramel pe popcorn. Astea sunt lucrurile care merg la inimioara mea.
Bun, intrebari! ^ ^
~ Ai vre-o carte preferata?
~ Ai vre-un cuplu preferat din anime-uri?
~Ai un animalut la tine acasa? [in afara de DoDo]
~Unde locuiesti?
~Care e subiectul tau preferat de discutie?
~Ce genuri de muzica asculti?
~De ce iti plac atat de mult emoticoanele?

Asta e cam tot. Te pup!
Ja ne!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I'm here to protect you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://theanimesplace.forumz.ro
Pufi †
Admin
Admin

Varsta : 19
Localizare : Locul unde cineva se gandeste la mine...acasa

MesajSubiect: Re: Neatsa   Vin Ian 11, 2013 7:53 am

Buna Alina ! Pai , ce sa zic si eu , Bun venit pe forum ! Sper sa te distrezi si sa citesti regulamentul. Mai ales ca pui o gramada de emoticoane Sange,caramel pe popcorn....mmmm o bunatate.
Intrebari:

1. Care este melodia ta preferata ? :)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Neatsa   

Sus In jos

Neatsa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The anime`s place :: Bine ati venit pe forum! :: Esti nou? Prezinta-te!-